Wprowdzeni przez prawnika windykatora komornika

Wyhuśtani przez prawników historie prawdziwe

poniedziałek, 29 listopada 2021

Opieka medyczna praca

Opiekun medyczny

LUX MED Onkologia

Warszawa  2021.11.24

Informacje o zatrudnieniu:

Nazwa stanowiska: Opiekun Medyczny (Szpital) - Warszawa (Żoliborz)

Proponowana forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wynagrodzenie: Miesięczne

Opis pracy:

Praca w szpitalu LUX MED Onkologia przy ul. Szamockiej 6 w Warszawie.

Oferujemy:

Możliwość zatrudnienia na pełen wymiar etatu bądź podjęcie współpracy w formie pracy dodatkowej;

Dobrze wyposażone stanowisko pracy;

Elastyczny grafik, możliwość pracy w ramach dyżurów dziennych oraz nocnych w godzinach 7.00-19.00 oraz 19.00-7.00;

Dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej,

Miłą i przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu.

Możliwość rozwoju zawodowego.

Oczekiwania:

Wykształcenie min. zawodowe – preferowane średnie;

Ukończona policealna szkoła medyczna w zawodzie opiekuna medycznego lub kurs kwalifikacyjny;

Życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do Pacjentów;

Umiejętność pracy w zespole, sumienność, punktualność, odpowiedzialność;

Mile widziana umiejętność obsługi komputera.

Zadania:

Realizacja planu opieki rekomendowanego dla Pacjenta;

Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, pomaganie Pacjentom w zaspokajaniu potrzeb związanych z odżywianiem oraz utrzymaniem higieny i czystości;

Współpraca z pielęgniarkami, zespołami medycznymi i niemedycznymi w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa i komfortu;

Pomoc w transporcie Pacjentów na terenie szpitala;

Pomaganie Pacjentowi w adaptacji do warunków życia w szpitalu oraz zmian związanych z chorobą przewlekłą;

Nawiązywanie i utrzymywanie odpowiedniej komunikacji z Pacjentem i rodziną.

Dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy:

LUX MED Onkologia Szamocka 6

Warszawa, 01-748 Polska Dodatkowe informacje:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz